[Obrazek: Logo Linde Gas a.s.]

Fun Cup

Dejte své party správnou páru!

Potřebujete něco zábavného, co vzbudí pozornost, pro svoji party, recepci nebo jiné události? Hledáte něco neobyčejného, něco, co k sobě přitáhne všechny pohledy? Žádný problém, právě na to Fun Cup je, ten tomu přidá plyn. Pomocí Fun Cup si můžete koktejly a party drinky užívat ještě lépe, protože Fun Cup z nich vyrobí obrovské chladivé mlhomety. Vaši hosté ztuhnou obdivem jak kusy ledu.

Sada Fun Cup

Ale opatrně! Koktejly Fun Cup jsou studenější než parta ledních medvědů na snowboardech, protože mlha, kterou uvolňují, se tvoří pomocí kousků suchého ledu ze zmrzlého oxidu uhličitého (CO2). Tyto kousky neboli nugety mají teplotu -79 °C a mohou při kontaktu s kůží způsobit těžké omrzliny. Nesmíte je proto jíst nebo je dávat do nápojů přímo bez zajištění pomocí vloženého speciálního ochranného víčka udržující led na dně pohárku. Abyste Vaši party nezmrazili až moc, uzavřou se nugety pod speciální ochranné perforované víčko vložené do Fun Cup, a teprve potom se přelijí vhodným drinkem.

Efektní drinky se sadou Fun Cup

Před použitím si bezpodmínečně přečtěte návod k použití a dodržujte ho!

Fun Cup můžete zakoupit a objednat na prodejních místech Linde Gas. Pro větší party a cateringové akce nabízíme také Space Cup.Space Cup - Kontakt

Tel.: 800 121 121


Zákaznické centrum Linde Gas a.s.

Zelená linka: 800 121 121

E-mail: info.cz@linde.com

Prodejny ProfiHaus Linde Gas a.s.


PPC kampaně eBRÁNA s.r.o. Copywriting eBRÁNA s.r.o.