[Obrazek: Logo Linde Gas a.s.]

Technické plyny

Technické plyny, speciální plyny i mediciální plyny mají velmi různorodé možnosti využití. Mohou urychlovat nebo naopak zpomalovat procesy, zahřívat, chladit, upravovat nebo naopak chránit různé výrobky. Linde nabízí svým zákazníkům více než 300 aplikací plynů ve všech oblastech života, včetně řady doplňkových služeb.

V prodejnách ProfiHaus Vám nabízíme všechny základní druhy technických plynů v lahvích v různých velikostech podle potřeby a použití zákazníka. Acetylen, Kyslík, Argon, Dusík, Kysličník uhličitý, směsné plyny jako Corgon na svařování, Biogon na čepování piva a další.

Pokud si s něčím nebudete jisti, rádi vám poradíme, který plyn a v jakém množství a typu lahve bude právě pro vás ten nejvýhodnější. K vybraným technickým plynům vám rádi dodáme i další produkty z našeho doplňkového sortimentu.

Na Vaši žádost Vám naše produkty:

Pokud si chcete nejprve vybrat sami v klidu domova nebo svojí kanceláře, najdete většinu informací o technických plynech i ostatním našem zboží na stránkách společnosti  Linde Gas, kde najdete i náš internetový katalog.

Tak proč chodit jinam…?

Prodej plynů

Největší prodejní síť technických plynů a doplňkového sortimentu, včetně poradenských služeb.

Využití plynů

Všechny plyny mají uplatnění ve všech průmyslových odvětví.

Zákaznické centrum Linde Gas a.s.

Zelená linka: 800 121 121

E-mail: info.cz@linde.com

Prodejny ProfiHaus Linde Gas a.s.


PPC kampaně eBRÁNA s.r.o. Copywriting eBRÁNA s.r.o.