[Obrazek: Logo Linde Gas a.s.]

Trubičkové dráty pro svařování nelegovaných, nízkolegovaných a žáropevných ocelí

PZ 6102

Svařovací trubička s náplní kovového prášku pro svařování ocelí střední a vyšší pevnosti. Trubička PZ 6102 je především určena pro svařování dílů z tenkých plechů z ocelí s mezí kluzu do 460 MPa ve všech polohách včetně polohy shora dolů. Má velmi dobré svařovací vlastnosti stabilní v širokém rozsahu svařovacích proudů, a proto se často používá jako náhrada plného drátu na mechanizovaných a robotizovaných pracovištích.

Právě pro dobrou stabilitu oblouku je vhodná i pro ručně prováděné tvarové svary a kořenové housenky. Použití pulzního zdroje dále zlepšuje svařovací vlastnosti především v polohách a snižuje množství vneseného tepla. Svařovací proud, A, DC(+).

PZ 6113

Svařovací trubička s rutilovou náplní slouží pro svařování ocelí střední a vyšší pevnosti ve všech polohách. Trubičkový drát PZ 6113 je určen pro svařování ocelí do pevnosti 620 MPa všude tam, kde se požaduje vysoká produktivita práce ve všech polohách.

Pro snadnou ovladatelnost a pro nepatrné množství strusky s minimálním rozstřikem je tato trubička velmi vhodná pro výrobu nejrůznějších ocelových konstrukcí a nádrží i pro svařování potrubí. Tento typ patří mezi nejpoužívanější druhy svařovacích materiálů v řadě evropských i světových loděnic. Svařovací proud, A, DC(+).

PZ 6125, OK Tubrod a OK Tubrodur

Trubičkový drát nové generace s bazickou náplní pro produktivní svařování tlustých plechů, např. konstrukce a jiné svařence s vysokými požadavky na mechanické vlastnosti spoje. Je vhodný pro zhotovení kořenových svarů s použitím keramických podložek i bez nich. Produktivita svařování v obtížných polohách je téměř dvojnásobná.


Zákaznické centrum Linde Gas a.s.

Zelená linka: 800 121 121

E-mail: info.cz@linde.com

Prodejny ProfiHaus Linde Gas a.s.


PPC kampaně eBRÁNA s.r.o. Copywriting eBRÁNA s.r.o.