[Obrazek: Logo Linde Gas a.s.]

Dráty pro svařování nelegovaných ocelí tavící se elektrodou v ochranném plynu

OK Aristorod 12.50

Nepoměděný svařovací drát nové generace je určen pro svařování většiny běžných nelegovaných konstrukčních ocelí především tam, kde se vyžadují vysoké svařovací parametry a nejvyšší podávací rychlosti drátu, tj. na mechanizovaných a robotizovaných pracovištích.

OK Aristorod 12.63

Nepoměděný svařovací drát nové generace je určen pro svařování běžných konstrukčních i jemnozrnných ocelí s mezí kluzu do 460 MPa při použití vysokých svařovacích parametrů na mechanizovaných a robotizovaných pracovištích. Dodává se též v osmihranných sudech Marathon Pac™.

OK Autrod 12.51

OK Autrod 12.51 je poměděný drát pro svařování nelegovaných konstrukčních ocelí s pevností do 530 MPa a jemnozrnných ocelí s minimální mezí kluzu 420 MPa v ochranných atmosférách plynů Ar/20 CO2 nebo v čistém CO2. Svařovací proud, A, DC(+).

OK Autrod 12.56

OK Autrod 12.56 je poměděný drát pro svařování nelegovaných konstrukčních ocelí s pevností ne více než 510 MPa a jemnozrnných ocelí s minimální mezí kluzu 360 MPa v ochranných atmosférách plynů Ar/20 CO2 nebo v čistém CO2. Svařovací proud, A, DC(+).

OK Autrod 12.64

OK Autrod 12.64 je poměděný drát pro svařování nelegovaných a nízkolegovaných ocelí v ochranných atmosférách plynů. Ve srovnání s OK Autrod 12.51 má zvýšený obsah Si a Mn, což zvyšuje mez kluzu a pevnost svarového kovu, jestliže byl navařen pod ochrannou atmosférou CO2. Vysoký obsah Si podporuje sníženou náchylnost k nečistotám na povrchu a přispívá k lepšímu povrchu svaru. OK Autrod 12.64 může být používán se směsí Ar/20 CO2 nebo v čistém CO2. Mechanické vlastnosti zde uvedené byly získány v ochranné atmosféře Ar/20 CO2. Svařovací proud, A, DC(+).

ISAF IS-10 SG2

Poměděný drát pro svařování nelegovaných konstrukčních ocelí s pevností ne více než 510 MPa a jemnozrnných ocelí s minimální mezí kluzu 360 MPa v ochranných atmosférách plynů Ar/CO2 nebo v čistém CO2.

ISAF IS-10S SG3

Poměděný drát pro svařování nelegovaných a nízkolegovaných ocelí v ochranných atmosférách plynů. Vysoký obsah Si podporuje sníženou náchylnost k nečistotám na povrchu a přispívá k lepšímu povrchu svaru. Může být používán se směsí Ar/20 CO2 nebo v čistém CO2.

ISAF IS Premium

Nepoměděný svařovací drát Premium je určen pro svařování většiny běžných nelegovaných konstrukčních ocelí především tam, kde se vyžadují vysoké svařovací parametry, tj. na mechanizovaných a robotizovaných pracovištích.

HTW – G3Si1 SG2

Poměděný drát pro svařování nelegovaných konstrukčních ocelí s pevností ne více než 510 MPa a jemnozrných ocelí s minimální mezí kluzu 360 MPa v ochranných atmosférách plynů Ar/CO2 nebo v čistém CO2.

 


Zákaznické centrum Linde Gas a.s.

Zelená linka: 800 121 121

E-mail: info.cz@linde.com

Prodejny ProfiHaus Linde Gas a.s.


PPC kampaně eBRÁNA s.r.o. Copywriting eBRÁNA s.r.o.